+372 56120348 info(at)lasteliit.ee

Seminar “Minu Raha”

19.-21.augustil 2013.a toimus Tallinki laeval Baltic Queen  Eesti asenduskodude lastele suunatud seminar “Minu Raha”.

Seminari esimene osa leidis aset Tallinna kesklinnas asuvas hotellis Metropol, kus toimuv juhatati sisse MTÜ tegevjuhi ja hinge Marko Adamsoni poolt, võttes oma kõnes kokku eelnevad aastad ning arutledes MTÜ tulevase suuna üle, kaasates plaanidesse ka sihtgrupi, küsides neilt arvamust ja ideid.

Niisamuti tähistati ka ALL’i aastaseks saamist – selleks puhuks oli Catering Service valmistanud suure tordi, mille koosviibijad kiiremas korras nahka pistsid.

Seekordse seminari puhul oli esmakordne, et koolitustegevus toimus suuremalt jaolt hoopistükkis Tallinn-Stockholm-Tallinn liinil, andes paljudele osalejatele uudse võimaluse tutvuda Rootsi pealinna Stockholmiga. Laeval haris noori vaieldamatult Eesti üks parimaid koolitajaid – Jaanus Kangur.

Rootsis tegi meie liiduga koostööd Gröna Lundi lõbustuspark, mis võimaldas noortel osa saada adrenaliinirohketest atraktsioonidest, muutes Stockholmis käigu eriti meeldejäävaks.

Eesti Asenduskodude Laste Liit ning seminarist osa võtnud noored tänavad südamest kõiki, kes aitasid ürituse korraldamisele kaasa!