+372 56120348 info(at)lasteliit.ee

Heategevuslik kontsert Haapsalu Hoolekandekeskusele

11. augustil toimus Haapsalus Grand Holm Marinas Haapsalu Hoolekande keskusele suunatud heategevuslik kontsert, kus esines kohalike lastekodulaste heaolu edendamise eesmärgil legendaarne Chalice alias Jarek Kasar.
Sissepääsu hind kontserdile olenes külastajast – kes soovis, sai vastavalt võimalustele panustada meie liidu toimimisse rohkem, kui seda nõudis 4-eurone alampiir. Kokku kogunes annetusi tervelt 550 eurot, mis läheb kõik Haapsalu Hoolekandekeskuse laste ja noorte vabaajategevuste edendamiseks.
Kontsert jättis kõigile sügava mulje – Chalice esitas enda repertuaari hingestatult ning vürtsitas esinemist tabava musta huumoriga, muutes kergelt sombuse augustikuise õhtu meeldejäävaks ning positiivse järelkajaga mälestuseks.
Samal päeval leidis aset ka toetajate tänuüritus, kus esines külaliste meeleheaks armastatud Liisi Koikson. Meie tegevusi austas oma kohalolekuga ka tollane sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna, kes tasustas meie endise tegevjuhi Marko Adamsoni pingutusi sotsiaalministeeriumi tänukirjaga.
Täname südamest kõiki kontserdikülastajaid ja meie armsaid toetajaid, kes liidu tegevustele motivatsiooni ja hoogu juurde annavad!

Pilte näete siit.