+372 56120348 info(at)lasteliit.ee

Programm

Mida me teeme?

Korraldame lastele seminare

Oleme korraldanud kord aastas kahe-kolme päevase seminari alates 2013. aastast. Seminarid on suunatud asenduskodust peagi ellu astuvatele noortele (16+ eluaastat), et motiveerida neid elus edasisi samme tegema ning tutvustada kõike seda, mis neid tööturul võib ees oodata, mida tihtilugu koolis ei räägita.

Seminarid on mitmepäevased, sest see annab noortele võimaluse loenguvälisel ajal omavaheliseks suhtluseks ning sellega teada saada, kuidas on elu mõnes teises asenduskodus. Samuti loome noortega kontakti, et nad saaksid neid puudutavate küsimustega meie poole pöörduda, sest kõigil meie liikmetel on asenduskodus elamise kogemus. Oleme lisanud oma seminaridele peale hariva osa aktiivse tegevuse, seda seiklus-, lõbustuspargi või ujula näol. Kõik meie seminarid on osalejatele tasuta, et võimaldada kõigil soovijatel neist osa võtta. Seminaridel on osalenud praeguseks hetkeks 80 asenduskodu noort.

Vaata meie korraldatud seminaride kohta lisa siit. Seminaril osalenud noore lugu.

Kavandame ja koostame heategevuslikke projekte

Asenduskodus elavate noorte igapäevaelu parandamiseks oleme jõuludel korraldanud annetuskampaaniaid. Heade inimeste ning koostööpartnerite kaasabiga oleme 10 000€ väärtuses kodutehnikat asenduskodudele annetanud.

Seminaridelt saadud teadmiste rakendamiseks otsime noortele suveks esimese töökoha.

Toimunud projektid leiate siit.

Hoiame asenduskodudega kontakti

Asenduskodu noored kasvavad suureks ning uued tulevad peale, seega on vajalik asenduskoduga kontakti hoidmine. Meie külaskäigu meeldejäävaks tegemiseks oleme viinud lapsed seiklusparki või toonud riideid ja mänguasjad lastele.

Tahad abi pakkuda?

Toeta meid
Tule vabatahtlikuks