+372 56120348 info(at)lasteliit.ee

Noored viiakse puu otsa eluga riskima

7.september 2013 sai tänu Tartu Seikluspargi ja MTÜ Eesti Asenduskodude Laste Liidu koostööle teoks Tartu asenduskodude noorte ammune unistus – möllata Tartu Seikluspargis.
Olgugi, et kalendri järgi veel suvi, oli sügis tegelikult juba alanud ning mis olekski parem viis suve lõpetada, kui seikluspargis möllata ning puude otsas eluga riskida.
“No tegelikkuses siin mingit eluga riskimist ei ole,” ütleb seikluspargi juhataja, Ragnar Kekkonen. “Anname lihtsalt noortele võimaluse ennast tühjaks rabeleda. Tegelikkuses nad endale viga teha ei saa, sest muidu saaks meie äri vist kiiresti otsa või mis?” muigab ta.
Samas arvab ALL’i juhataja Marko Adamson, et väike marrastus käib asja juurde. “Muidu poleks ju üldse lõbus,” arvab ta. “Kuidas Sa räägid pärast tuttavale, et käisid puu otsas eluga riskimas, kui isegi marrastust pole ette näidata?”
“Omalt poolt ütlen suur aitäh Tartu seikluspargi omanikele, kes Tartu asenduskodude noortele siin niiviisi tasuta möllata võimaldavad,” jätkab Adamson pisut tõsisemal ilmel. “Olgugi, et seikluspargi hinnad pole tead mis kosmilised, on asenduskodu noore jaoks iga sent arvel. Liialdamata!” lisab ta.